Про нас

Ласкаво просимо до Інтернет-магазину картин по номерам та товарів для творчості artcart.com.ua 

 В нашому інтернет-магазині завжди є великий вибір картин за номерами, алмазної вишивки та мозаїки різноманітної тематики.

На нашому сайті Ви без проблем зможете швидко і зручно купити потрібний товар з доставкою і оплатою зручним для Вас способом.

Ви можете купити картину за номером чи інший товар оформивши замовлення через кошик або за допомогою функції швидке замовлення.

Перш ніж поставити в продаж товар того чи іншого виробника ми, на власному досвіді, перевіряємо якість товару який продаємо.

Ми малюємо картини по номерам, викладаємо алмазну мозаїку тощо і виходячи вже з цього рекомендуємо Вам той товар, який Вам найкраще підійде. Ми розуміємо що якщо людина вперше хоче зайнятися хобі і не знає з чого почати, ми можемо допомогти зробити вибір та дати пораду з власного досвіду.

Ми намагаємося представляти в нашому інтернет-магазині тільки товари від перевірених виробників. Перед відправкою картини по номерам чи іншого товару ми обов'язково перевіряємо їх на цілісність, комплектацію, та брак.

Ми повернемо гроші при дотриманні умов  прийому товару при отриманні кур'єром / самовивізом / на відділенні Нової Пошти - умов повернення / обміну / заміни товару.

Ми гарантуємо повернення грошей Вам за законодавством України на протязі 14-ти днів з дня покупки!

Ми є в соціальних мережах: Якщо Ви хочете з нами спілкуватися, дізнаватися цікаву інформацію, милуватися готовими роботами від наших покупців. Побачити як виглядає готова картина за номерами або алмазна вишивка, то підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook, Viber