Засохли акрилові фарби для картини за номерами - корисні поради.

Якщо Ви художник-аматор, то швидше за все для малювання використовуєте акрилові фарби. Адже їх дуже легко і просто змішати між собою, отримавши при цьому соковиті, яскраві і різноманітні відтінки. Завдяки широкому спектру кольорів, художники і дизайнери створюють свої твори з різноманітними афектами.

Але іноді трапляється так, що після перерви в малюванні, художник відкриває фарби, а вони засохли. Часто таке буває і при малюванні картин за номерами.

Справа в тому, що в акрилових фарбах, основною складовою є вода, яка, як відомо, має властивість випаровуватися. Фарби, після того як їх відкрили, втрачають свою герметичність і можуть засохнути.

Тому, коли починаєте або продовжуєте малювати картину за номерами і виявляєте що фарби засохли, не панікуйте і не біжіть за гасом - спробуйте розбавити їх водою. Багато не лийте - 4-5 крапель для початку буде достатньо. Розмішувати необхідно чимось твердим, що не пензликом, сірником, наприклад.

Якщо вода не допомагає, є ще один спосіб - в художніх магазинах можна купити розчинник для акрилових фарб.

У тому випадку, коли фарби перетворилися в камені, і нічого не допомагає, залишається тільки одне - дізнатися у продавця або виробника картин за номерами про можливість замовити додатковий комплект фарб. Доведеться почекати кілька тижнів, але якщо Ви любите творити, то цей термін ніщо в порівнянні з моментом коли Ваша чергова картина за номерами побачить світ.

1865 01.04.2021